Dobrovolnictví

Chcete se stát dobrovolníkem? Chcete pomoci v přímé péči a zpestřit denní program našich klientů? Kontaktujte naši partnerskou organizaci ADRA.

Chce se Vaše firma připojit k firemnímu dobrovolnictví? Kontaktujte nás: socialni.sluzby@centrumbazalka.cz

 

Dobrovolníci se stali nedílnou součástí našeho týmu přímé péče a na jejich návštěvu se vždy těší nejen klienti, pro které představují osvěžení a nové podněty, ale těší se i zaměstnanci, pro které znamená jejich přítomnost úlevu a povzbuzení v každodenní práci, a zároveň je to jako shledání s přáteli, se kterými si vždy mají co říct a mají společné cíle.

Členové týmu ADRY se u nás podílejí na nejrůznějších činnostech, při nichž se zapojují do běžných aktivit našeho centra jako je čtení knížek klientům, hraní si s nimi na naší multifunkční zahradě a v neposlední řadě také pomáhají při výtvarných činnostech.

Firemní dobrovolnictví je nedílnou součástí života v BAZALCE. již druhou dekádu. Fandíme všem společnostem, které se rozhodly pro  společnou podporu veřejně prospěšných organizací. Jejich zaměstnanci - dobrovolníci investují své úsilí, energii a nápady, pomáhají svou prací a nasazením a firma hradí náklady na čas svých zaměstnanců, případně i pomůcky či materiál. 

Pomoc velmi rádi využijeme zejména k pracem, na které není při každodenním rušném programu čas. Typicky u nás fiemní dobrovolníci myjou okna, natírají zahradní prvky, uklízí listí apod.

Na programu firemního dobrovolnictví spolupracujeme s HESTIA - Centrum pro dobrovolnictví, z. ú.

Naši dobrovolníci