Náš tým

Náš tým čítá téměř 70 zaměstnanců, z nichž většina pracuje v přímé péči. Zaměstnáváme dále speciální pedagogy, asistenty pedagoga, fyzioterapeuty a pracovníky kuchyně a technického úseku.

Kvalifikovaní zaměstnanci, ale i pracovníci bez praxe, kteří mají zájem o práci, jsou klíčem k úspěchu celé organizace. V Centru BAZALKA, o.p.s. jsme si toho plně vědomi, a tak u nás rádi přivítáme nové kolegy, kteří stejně jako my mají srdce na pravém místě a nebojí se výzev, které práce v sociálních službách přináší.

Můžeme nabídnout práci v příjemném kolektivu na plný nebo částečný úvazek. Našim zaměstnancům nabízíme řadu benefitů, mezi něž patří pravidelné vzdělávání a prostor pro osobní rozvoj (např.umožňujeme absolvování kurzu pracovníka v sociálních službách, kurz bazální stimulace), odpovídající finanční ohodnocení a pololetní prémie, dovolená na zotavenou v délce 30 kalendářních dnů, sick days a pestrá strava z čerstvých surovin za příznivou cenu a příjemné pracovní prostředí.  Pravidelně pořádáme teambuildingové akce, abychom utužovali přátelské vztahy v kolektivu. Uvědomujeme si náročnost péče o osoby se zdravotním postižením a pracovníkům přímé péče poskytujeme pravidelné supervize pod vedením zkušených odborníků.

Aktuální volná místa

Jsme společensky odpovědnou organizací.